Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done
iGENEA
Osobiste porady

Phone:0041 43 817 13 91

info@igenea.com WhatsApp

iGENEA - od 2003 r.

iGENEA oferuje platformę dla interdyscyplinarnych badań nad pochodzeniem. Najnowsze wyniki badań z dziedziny genetyki są połączone z wynikami badań z dziedziny antropologii i badań historycznych.

Dipl.-Jur. Roman C. Scholz.
genealog

Dipl.-Jur. Roman C. Scholz jest genealogiem od wielu lat. W 1570 r. prześledził drzewo genealogiczne swojej rodziny. Roman C. Scholz wcześnie rozpoznał, w jaki sposób mógłby wykorzystać testy DNA do swoich badań genealogicznych. Dziś jest jednym z niewielu ekspertów na świecie w dziedzinie badań nazwisk DNA i ogólnej genealogii DNA.

Dipl. Biol. Joëlle Apter (mgr inż.)
Dipl. Biol. Joëlle Apter ukończyła studia magisterskie z zakresu genetyki i antropologii na Uniwersytecie w Zurychu w 2003 roku. Zainteresowała się polsko-żydowskim pochodzeniem swoich przodków już we wczesnym wieku (nazwisko \"Apter\" pochodzi od \"Opatów\"). W 2006 roku Joëlle Apter założyła firmę iGENEA.

Dr. sci. Tamara Brown (doktorat), Member of the Scientific Advisory Board
Dr Tamara Brown ukończyła studia magisterskie z genetyki molekularnej w 1999 roku. Przeprowadziła się do Szwajcarii do Bazylei, aby studiować neurobiologię z zainteresowania zachowaniami w ogóle i nauką stojącą za wzorcami zachowań. W kwietniu 2005 roku ukończyła pracę doktorską \"Summa cum laude\". Dr. Brown jest dostępny dla iGENEA po poradę naukową.

Prof. dr Reinhard Renneberg., Member of the Scientific Advisory Board
Prof. dr Reinhard Renneberg jest wykładowcą na Wydziale Chemii Uniwersytetu Nauk i Technologii w Hongkongu. Prof. dr Reinhard Renneberg pracuje jako konsultant naukowy w firmie iGENEA. Opublikował również różne eksperymenty własne iGENEA.

iGENEA AG
Lattichstrasse 6
CH-6340 Baar

e-mail: info@igenea.com

Impressum    Kontakt