iGENEA
Procentowe pochodzenie

Pochodzenie wszystkich przodków określane jest według regionów i wartości procentowych. Mapa świata pokazuje różne pochodzenie.

Znajdź krewnych

Otrzymasz listę genetycznych krewnych w swoim wyniku online. Możesz skontaktować się z krewnymi przez e-mail, aby dowiedzieć się więcej o ich rodzinie i pochodzeniu.

Wynik z zaświadczeniem

Oprócz wyniku online, otrzymasz szlachetne świadectwo pochodzenia w ramce na zdjęcie i inne dokumenty w eleganckim folderze.

Urvolk

Przeżyjesz haplogrupę i migracje (czas prehistoryczny), ludzi pierwotnych (starożytność), jak również region pochodzenia (średniowiecze) linii ojcowskiej (mężczyźni) LUB linii matek (kobiety).

Wszyscy rdzenni mieszkańcy

Tylko za pomocą testu ekspertów iGENEA możesz poznać dokładne haplogrupy i migracje (czasy prehistoryczne), ludy pierwotne (starożytność) i regiony pochodzenia (średniowiecze) linii ojcowskiej i macierzyńskiej.

Wszyscy krewni

Tylko dzięki testowi iGENEA Expert Test znajdziesz wszystkich swoich genetycznych krewnych w naszej bazie danych.

Więcej krewnych

Otrzymasz dodatkową listę innych krewnych linii ojcowskiej (mężczyźni) LUB linii matek (kobiety).

Osobiste porady

Phone:0041 43 817 13 91

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

Płatność online kartą kredytową

Proces zamawiania iGENEA jest chroniony poprzez bezpieczne połączenie, dzięki czemu dane przesłane do odbiorcy mogą być odczytywane tylko ponownie. Chroni to ważne informacje, takie jak numery kart kredytowych, adresy itp. przed wysłaniem ich do odbiorcy przez Internet. Wszystkie dane dostarczane na chronionych stronach są szyfrowane przy użyciu protokołu SSL (Secure Sockets Layer). Możesz stwierdzić, czy SSL jest aktywny poprzez zablokowaną blokadę w oknie przeglądarki. Zawsze można rozpoznać chronioną stronę po tym, że adres URL w pasku adresu zaczyna się od \"https:\".