iGENEA
Procentowe pochodzenie

Pochodzenie wszystkich przodków określane jest według regionów i wartości procentowych. Mapa świata pokazuje różne pochodzenie.

Znajdź krewnych

Otrzymasz listę genetycznych krewnych w swoim wyniku online. Możesz skontaktować się z krewnymi przez e-mail, aby dowiedzieć się więcej o ich rodzinie i pochodzeniu.

Wynik z zaświadczeniem

Oprócz wyniku online, otrzymasz szlachetne świadectwo pochodzenia w ramce na zdjęcie i inne dokumenty w eleganckim folderze.

Urvolk

Przeżyjesz haplogrupę i migracje (czas prehistoryczny), ludzi pierwotnych (starożytność), jak również region pochodzenia (średniowiecze) linii ojcowskiej (mężczyźni) LUB linii matek (kobiety).

Wszyscy rdzenni mieszkańcy

Tylko za pomocą testu ekspertów iGENEA możesz poznać dokładne haplogrupy i migracje (czasy prehistoryczne), ludy pierwotne (starożytność) i regiony pochodzenia (średniowiecze) linii ojcowskiej i macierzyńskiej.

Wszyscy krewni

Tylko dzięki testowi iGENEA Expert Test znajdziesz wszystkich swoich genetycznych krewnych w naszej bazie danych.

Więcej krewnych

Otrzymasz dodatkową listę innych krewnych linii ojcowskiej (mężczyźni) LUB linii matek (kobiety).

Osobiste porady

Phone:0041 43 817 13 91

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

projekty z nazwiskami

Kliknij na literę, aby wyświetlić wszystkie projekty z nazwiskami rozpoczynającymi się od tej litery.

A     B     C     D     E     F     G     H     I     J     K     L     M     N     O     P     Q     R     S     T     U     V     W     X     Y     Z

Projekt surname to dobry sposób na połączenie tradycyjnej genealogii z genealogią DNA. Projekt nazwisk bada, czy mężczyźni o takich samych lub podobnych nazwiskach są biologicznie ze sobą spokrewnieni. Jest to szczególnie pomocne, gdy zwykły przodek żył w czasach, kiedy nazwiska już istniały, ale nie zachowały się żadne zapisy pisemne. W miarę upływu czasu lub w wyniku emigracji nazwiska mogą się tak bardzo zmienić, że wspólne pochodzenie nie jest już widoczne: np.Dzięki projektowi z nazwiskiem możesz znaleźć ludzi, z którymi dzielisz wspólnych przodków i wymieniać informacje (np. drzewo genealogiczne). Dzięki temu w krótkim czasie zwiększy się zawartość informacyjna historii Twojej rodziny. I odwrotnie, można również wykluczyć imienniki jako nienależące do rodziny.Rozpoczęcie lub dołączenie do projektu z nazwiskiem jest bezpłatne, gdy tylko Twój profil Y-DNA będzie dostępny. Wyślij nam wiadomość e-mail z nazwą, którą chcesz użyć dla projektu i wszystkimi wariantami tego samego, które są dozwolone w projekcie. Ponadto potrzebny jest nam adres e-mail i nazwisko kierownika projektu oraz języki, którymi można się posługiwać w projekcie. Twój projekt zostanie natychmiast opublikowany na stronie internetowej.