Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Aleca Baldwina

Czy jesteś spokrewniony ze słynnym aktorem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym aktorem i porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA Aleca Baldwina

Alec Baldwin, nazwisko niemal synonim talentu i charyzmy w Hollywood, przez dziesięciolecia zbudował imponującą i zróżnicowaną karierę w filmie, telewizji i teatrze. Ale poza olśniewającymi światłami i kultowymi rolami leży głęboki związek z jego pochodzeniem i rodziną, co znacząco przyczyniło się do jego statusu jednego z najbardziej poszukiwanych aktorów.

Alexander Rae Baldwin III urodził się 3 kwietnia 1958 roku w Amityville w stanie Nowy Jork i dorastał w Massapequa, na przedmieściach Long Island. Jego rodzice, Alexander Rae Baldwin Jr. i Carol Newcomb, mieli w sumie sześcioro dzieci, a dom Baldwinów był często wypełniony śmiechem, sztuką i kreatywnością.

Alec nie był jedynym Baldwinem, który poświęcił się aktorstwu. Trzej jego młodsi bracia, Daniel, William i Stephen, również odcisnęli swoje piętno w przemyśle rozrywkowym, a razem byli często nazywani "braćmi Baldwin". Ich wspólne występy i wpływ artystyczny ukształtowały świat filmu i telewizji na długie lata.

Kariera Aleca Baldwina była niezwykle zróżnicowana. Od romantycznego bohatera w filmach takich jak "Ucieczka" po komediowego geniusza w programach telewizyjnych takich jak "30 Rock", udowodnił swoją zdolność do wcielania się w role z głębią i autentycznością. Ale pomimo sukcesu na ekranie, Baldwin nigdy nie opuścił teatru, imponując na Broadwayu i poza nim.

W życiu osobistym Baldwin przechodził przez wzloty i upadki. Po burzliwym małżeństwie z aktorką Kim Basinger, z którą ma córkę Ireland, ponownie odnalazł szczęście i poślubił Hilarię Thomas w 2012 roku. Para ma kilkoro dzieci i pozostaje aktywna w show-biznesie, a także w sprawach społecznych i politycznych.

Alec Baldwin, synonim talentu i pasji, jest doskonałym przykładem magii opowiadania historii i siły rodziny w sercu Hollywood. Jego wpływ i dziedzictwo będą rezonować przez długi czas.

Alec Baldwin należy do haplogrupy R-M343 (podgrupa R-BY12482) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%