Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Andersona Coopera

Czy jesteś spokrewniony ze znanym dziennikarzem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne z popularnym dziennikarzem i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA znanego dziennikarza

Anderson Cooper, ze swoimi uderzającymi srebrnymi włosami i bystrą inteligencją, jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych postaci w amerykańskim dziennikarstwie. Ale za kamerami CNN kryje się bogata historia rodzinna, która jest równie fascynująca, jak historie, które relacjonuje.

Urodzony w Nowym Jorku 3 czerwca 1967 roku, Anderson Cooper nie jest obcy światłu reflektorów. Jest najmłodszym synem Glorii Vanderbilt, dziedziczki imperium kolejowego i znanej projektantki mody, oraz Wyatta Emory'ego Coopera, pisarza i reżysera. Vanderbiltowie to jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych rodzin w Ameryce, znana zarówno z ogromnego majątku, jak i działalności filantropijnej.

Pomimo uprzywilejowanego pochodzenia, życie Coopera nie było pozbawione tragedii. Gdy miał dziesięć lat, jego ojciec zmarł podczas operacji serca. Jeszcze bardziej szokujące było samobójstwo jego starszego brata, Cartera, w wieku 23 lat. Te bolesne doświadczenia ukształtowały spojrzenie Coopera na życie i ostatecznie doprowadziły go do kariery dziennikarskiej, w której starał się zrozumieć i przedstawić ludzkie doświadczenie we wszystkich jego aspektach.

Kariera Andersona rozpoczęła się na początku lat 90-tych, kiedy pracował jako korespondent dla Channel One, edukacyjnego programu informacyjnego dla dzieci w wieku szkolnym. Ale jego wielki przełom nastąpił w CNN, gdzie od tego czasu relacjonował wiele kluczowych wydarzeń, od klęsk żywiołowych po wybory polityczne i konflikty zbrojne.

Poza ekranem Cooper otwarcie mówi o swojej seksualności, ogłaszając w 2012 roku, że jest gejem. To uczyniło go jednym z najbardziej znanych dziennikarzy, którzy publicznie zaakceptowali swój homoseksualizm.

Ogólnie rzecz biorąc, życie Andersona Coopera to imponujące połączenie dziedzictwa, osobistych zmagań i etosu zawodowego. Jego historie, zarówno osobiste, jak i zawodowe, oferują głęboki wgląd w Amerykę XXI wieku.

Anderson Cooper należy do haplogrupy R-M417 (podgrupa R-L448) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%