Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Davida i Richarda Attenborough

Czy jesteś spokrewniony ze znanymi talentami?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne z popularnymi przyrodnikami i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA odnoszących sukcesy aktorów i naukowców

Sir David Attenborough i Lord Richard Attenborough to dwaj wybitni bracia, którzy wnieśli epokowy wkład w dziedzinie filmu i nauki w XX i XXI wieku. Ich praca znacząco przyczyniła się do podniesienia świadomości, zwłaszcza w kwestiach ekologicznych i środowiskowych.

David Attenborough urodził się w 1926 roku i jest znanym przyrodnikiem i twórcą filmów dokumentalnych. Najbardziej znany jest ze swoich seriali dokumentalnych dla BBC, w tym "The Blue Planet", "Planet Earth" i "The Life Collection". Przez wiele lat odwiedził najbardziej różnorodne biologicznie i dziewicze regiony naszej planety i znakomicie pokazał ich stworzenia i siedliska. Jego imponujący wkład w rozwój nauk przyrodniczych i ochrony przyrody przyniósł mu uznanie na całym świecie i kilka nagród.

Richard Attenborough, starszy z dwóch braci, urodził się w 1923 roku i zmarł w 2014 roku. Był uznanym aktorem i reżyserem, znanym z ról w takich filmach jak Brighton Rock, Wielka ucieczka i Park Jurajski. Pozostawił po sobie również niezatarte wrażenie jako reżyser dzięki takim projektom jak "Gandhi", za który zdobył Oscara dla najlepszego reżysera. Poza karierą w przemyśle filmowym, aktywnie angażował się w sprawy społeczne i humanitarne.

Attenboroughowie mają długą historię w Wielkiej Brytanii, sięgającą XVIII wieku. Ze strony matki pochodzą z rodziny kwakrów i naukowców, a ich ojciec był wykładowcą uniwersyteckim, a później rektorem uniwersytetu.

Ta genetyczna linia rodzinna sugeruje głębokie powiązanie z Wyspami Brytyjskimi i może wyjaśniać silne pokrewieństwo braci Attenborough z ich ojczyzną. Całożyciowe zaangażowanie Davida Attenborough w rejestrowanie naturalnego piękna Wielkiej Brytanii i świata mogło być inspirowane tą głęboką historyczną więzią. Podobnie, entuzjazm Richarda do przedstawiania ludzkich historii i kwestii społecznych na dużym ekranie może odzwierciedlać altruistyczną tradycję jego przodków.

Bracia Attenborough są doskonałym przykładem różnorodności i złożoności, które mogą pojawić się w jednej rodzinie. Na ich cześć, ich wkład i osiągnięcia będą żyły w swoich dziedzinach - w świecie filmu, w świecie nauki i w postrzeganiu samej planety. Ich praca, każda na swój sposób, pomogła podnieść świadomość otaczającego nas świata i zainspirować ludzkość do podjęcia bardziej aktywnej roli w ochronie i zachowaniu naszego środowiska.

David i Richard Attenborough należą do haplogrupy E-M96 w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%