Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Bena Afflecka

Czy jesteś spokrewniony z popularnym aktorem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne z popularnym scenarzystą i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA odnoszącego sukcesy aktora

Aktywny zarówno przed, jak i za kamerą, Ben Affleck przez lata stał się jedną z najbardziej charakterystycznych twarzy Hollywood. Jego kariera, naznaczona wzlotami i upadkami, była porywającą podróżą pełną pasji, talentu i determinacji. Ale za blichtrem i przepychem Hollywood kryje się głęboko zakorzeniona historia dziedzictwa i rodziny, która znacząco przyczyniła się do jego artystycznej wizji.

Urodzony 15 sierpnia 1972 roku w Berkeley w Kalifornii, Affleck przeprowadził się wraz z rodziną do Cambridge w stanie Massachusetts w młodym wieku. To bostońskie dziedzictwo miało głęboki wpływ na jego karierę i znalazło odzwierciedlenie w wielu jego rolach i projektach reżyserskich. Jego ojciec, Timothy Byers Affleck, był pracownikiem socjalnym i dramaturgiem, a matka, Christopher Anne "Chris" Boldt, była nauczycielką. Po nich Ben odziedziczył zamiłowanie do sztuki i wartości społecznych.

Szczególna więź istnieje między Benem i jego młodszym bratem, Caseyem Affleckiem, który również jest odnoszącym sukcesy aktorem. Razem podbili hollywoodzką scenę, wspierając i inspirując się nawzajem w swoich artystycznych przedsięwzięciach.

Przełom w karierze Bena nastąpił w latach 90-tych, kiedy wraz ze swoim bliskim przyjacielem Mattem Damonem napisał scenariusz do filmu "Good Will Hunting", który odzwierciedlał ich wspólne dzieciństwo w Bostonie. Film odniósł ogromny sukces i zdobył Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny.

Życie osobiste Afflecka przyciąga tyle samo uwagi, co jego kariera zawodowa. Związał się z kilkoma najbardziej znanymi kobietami w Hollywood, w tym z Jennifer Lopez i Jennifer Garner, z którą ma troje dzieci.

Pomimo niepowodzeń, zarówno osobistych, jak i zawodowych, Ben Affleck pozostaje centralną postacią w branży filmowej. Jego poświęcenie, wszechstronność i głęboki związek z korzeniami czynią go wyjątkowym i wyróżniającym się talentem w błyszczącym świecie Hollywood.

Ben Affleck należy do haplogrupy J-M304 (podgrupa J-M319) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%