Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Berniego Sandersa

Czy jesteś spokrewniony ze słynnym politykiem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym politykiem, a także porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA kandydata na prezydenta

Bernie Sanders, ze swoim charakterystycznym brooklyńskim akcentem i pełną pasji retoryką, stał się jedną z najbardziej wpływowych postaci politycznych w USA. Jako zwolennik postępowego socjalizmu wywarł znaczący wpływ na debatę polityczną w Stanach Zjednoczonych. Ale za tym politykiem kryje się głęboka historia dziedzictwa i rodziny, która ukształtowała jego wartości i przekonania.

Urodzony 8 września 1941 r. na Brooklynie w Nowym Jorku w rodzinie żydowskich imigrantów, Bernie doświadczył wyzwań życia w rodzinie robotniczej. Jego ojciec, Eli Sanders, wyemigrował z Polski, podczas gdy jego miejsce urodzenia było okupowane przez nazistów w latach dwudziestych XX wieku. Wielu krewnych Sandersa padło ofiarą Holokaustu. Jego matka, Dorothy Glassberg, pochodziła z żydowskiej rodziny z Nowego Jorku. Historie i doświadczenia jego rodziców związane z brakiem bezpieczeństwa ekonomicznego i prześladowaniami miały głęboki wpływ na światopogląd Sandersa.

Sanders studiował na Uniwersytecie w Chicago, gdzie aktywnie zaangażował się w ruch na rzecz praw obywatelskich. Po przeprowadzce do Vermont w latach 60. rozpoczął karierę polityczną, najpierw jako burmistrz Burlington, a później jako kongresman i senator USA.

W swojej długiej karierze politycznej Sanders zawsze bronił praw pracowniczych, opieki zdrowotnej dla wszystkich i walki z nierównościami ekonomicznymi. Jego kampanie prezydenckie w 2016 i 2020 roku zmobilizowały miliony ludzi i sprawiły, że kwestie takie jak płaca minimalna i bezpłatne czesne znalazły się na czele krajowej debaty.

W życiu prywatnym Sanders ożenił się z Jane O'Meara, z którą ma bliskie relacje z trójką dzieci. Z poprzedniego związku Sanders ma także syna Leviego.

Ogólnie rzecz biorąc, życie i kariera Berniego Sandersa symbolizują niestrudzoną walkę o sprawiedliwość i równość. Ukształtowany przez doświadczenia swojej rodziny i żydowskie dziedzictwo, jest świadectwem tego, jak dziedzictwo i przekonania mogą kształtować ścieżkę człowieka.

Bernie Sanders należy do haplogrupy J-M304 w linii ojcowskiej i do haplogrupy H (podgrupa H11a) w linii matczynej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%