Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Billa Clintona

Czy jesteś spokrewniony z najsłynniejszym naukowcem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym politykiem, a także porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA amerykańskiego polityka

Bill Clinton, 42. prezydent Stanów Zjednoczonych, pozostaje jedną z najbardziej enigmatycznych i kontrowersyjnych postaci w amerykańskiej polityce. Za jego charyzmatycznym uśmiechem i umiejętnościami politycznymi kryje się jednak historia dziedzictwa i rodziny, głęboko zakorzeniona na amerykańskim Południu, która miała duży wpływ na jego wizję i ambicje.

Urodzony jako William Jefferson Blythe III 19 sierpnia 1946 r. w Hope w stanie Arkansas, Clinton miał trudne dzieciństwo. Jego ojciec, William Jefferson Blythe Jr, zginął w wypadku drogowym przed narodzinami Billa. Jego matka, Virginia Cassidy, przeniosła się do Nowego Orleanu, by pracować jako pielęgniarka, podczas gdy młody Bill został z dziadkami w Hope. Kiedy wróciła i poślubiła Rogera Clintona Seniora, Bill ostatecznie przyjął nazwisko swojego ojczyma.

Pomimo tych wczesnych wyzwań, Clinton wykazał się ambicją w młodym wieku. Był doskonałym uczniem i otrzymał stypendium Rhodesa na studia w Oksfordzie. Później ukończył Yale Law School, gdzie poznał młodą kobietę o imieniu Hillary Rodham. Oboje pobrali się w 1975 roku i mieli córkę Chelsea.

Kariera polityczna Clintona rozpoczęła się w Arkansas, gdzie pełnił funkcję prokuratora generalnego, a później gubernatora. Jego charyzma i reputacja "Nowego Demokraty" doprowadziły go do Białego Domu, gdzie pełnił funkcję prezydenta w latach 1993-2001. Pomimo sukcesów gospodarczych i wysokiej oceny poparcia, jego kadencja została przyćmiona przez skandale, w szczególności aferę Lewinsky'ego.

W latach następujących po jego prezydenturze, Clinton skupił się na działalności filantropijnej, w szczególności poprzez Fundację Clintona, wraz ze swoją żoną, która kontynuowała imponującą karierę polityczną, w tym start w wyborach prezydenckich.

Droga Billa Clintona, od skromnego Arkansas do najpotężniejszego urzędu na świecie, jest kwintesencją amerykańskiego snu - naznaczona determinacją, kontrowersjami i niewątpliwym przywiązaniem do rodziny i dziedzictwa.

Bill Clinton należy do haplogrupy I-M170 (podgrupa I-M253) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%