Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Chucka Norrisa

Czy jesteś spokrewniony z jednym z najsłynniejszych aktorów?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym artystą sztuk walki i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA popularnego aktora

Carlos Ray "Chuck" Norris urodził się 10 marca 1940 roku w Ryan w Oklahomie. Jego dzieciństwo było naznaczone biedą i nieśmiałością, ale to podczas służby w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych odkrył siebie i znalazł drogę do światowej sławy. Norris zasłynął rolami w licznych filmach akcji i serialach telewizyjnych, takich jak "Zaginiony w akcji" czy "Strażnik Teksasu".

Jeśli chodzi o jego genealogiczne pochodzenie, Norris jest po części Irlandczykiem, a po części Indianinem Cherokee ze strony matki. Jego ojciec Ray Norris był mechanikiem, kierowcą autobusu i kierowcą ciężarówki z mieszanym europejskim pochodzeniem, w tym angielskim, szkockim i prawdopodobnie niemieckim. Norris ożenił się dwukrotnie i ma pięcioro dzieci.

Jeśli chodzi o karierę w sztukach walki, Norris rozpoczął trening w Tang Soo Do, koreańskiej sztuce walki, w wieku 18 lat podczas służby w Siłach Powietrznych. Norris posiada obecnie czarne pasy w Tang Soo Do i Brazylijskim Jiu-Jitsu i został wprowadzony do Międzynarodowej Galerii Sław Karate i Kickboxingu w 1989 roku.

Kariera Norrisa jako aktora filmowego rozpoczęła się od serii małych ról w latach 60-tych, ale jego pierwsza główna rola pojawiła się w 1972 roku w filmie Way of the Dragon. Stał się stałym elementem gatunku akcji, znanym z twardych postaci i sztuki samoobrony. W 1993 roku zaczął występować w serialu telewizyjnym "Walker, Texas Ranger", który był emitowany przez dziewięć lat i uczynił go jeszcze bardziej rozpoznawalnym nazwiskiem w amerykańskich domach.

Innym ważnym elementem życia Norrisa jest jego praca jako autora. Napisał kilka książek, w tym swoją autobiografię "Against All Odds", a także szereg książek fitness i samopomocy.

Obecnie Norris jest być może równie dobrze znany z wirusowej kultury internetowej, w której jest często przedstawiany jako przerośnięty bohater akcji i niezwyciężona siła natury. Ta internetowa sława ożywiła rozgłos Norrisa wśród młodszego pokolenia i pomogła ugruntować jego miejsce jako ikony popkultury.

W trakcie swojej imponującej kariery Norris otrzymał wiele nagród i wyróżnień, w tym nagrodę World Karate Union's Golden Lifetime Achievement Award i honorowy stopień Texas Ranger od gubernatora Teksasu.

Podsumowując, Chuck Norris miał szeroką i zróżnicowaną karierę, od służby wojskowej po sztuki walki, film, telewizję i pisarstwo. Jego mieszane pochodzenie jest interesującą częścią jego tożsamości, od historii Ameryki i Europy po rdzenne kultury, co czyni go fascynującą osobą.

Chuck Norris należy do haplogrupy I-M170 (podgrupa I-CTS12706) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%