Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA klanu Sinclair

Czy jesteś spokrewniony z klanem Sinclair?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne z klanem Sinclair i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA klanu Sinclair

Klan Sinclair to ważna szkocka rodzina szlachecka, której korzenie sięgają średniowiecza. Sinclairowie są bezpośrednimi potomkami Normanów, a ich nazwisko pochodzi od normańskiego miasta Saint-Clair-sur-Epte. Z pochodzenia Sinclairowie wywodzą się od normańskiego szlachcica Williama "the Seemly" Sinclaira, który przybył do Szkocji w XI wieku i został pierwszym hrabią Caithness.

Klan Sinclair jest głęboko zakorzeniony w historii Szkocji i odegrał znaczącą rolę w politycznym, gospodarczym i kulturalnym rozwoju kraju na przestrzeni wieków. Pierwszymi udokumentowanymi członkami klanu byli Walter z Saint Clair, Henricus z Saint Clair i William z Saint Clair, którzy zostali wymienieni w różnych patentach królewskich na początku lat siedemdziesiątych XI wieku. Tradycyjnie uważa się, że mężczyźni ci byli braćmi, a ich ojcem był Roscelin z Saint Clair.

Członkowie klanu Sinclair są szeroko rozpowszechnieni i obecnie mieszkają w Szkocji, Anglii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Obecnym szefem klanu jest Malcolm Ian Sinclair, 20. hrabia Caithness, który reprezentuje członków klanu na całym świecie i odgrywa wiodącą rolę w zachowaniu i promowaniu kultury i tradycji Sinclairów.

Co ciekawe, wśród potomków rodziny Sinclair są również znane osobistości. Wybitnym przykładem jest powieściopisarz Upton Sinclair, znany z powieści "Dżungla", która potępiła warunki społeczne w amerykańskim przemyśle mięsnym na początku XX wieku.

Podsumowując, klan Sinclair ma długą i dumną historię, ściśle splecioną z historią Szkocji i Europy. Badania genealogiczne i genetyczne pomogły w głębszym zrozumieniu korzeni i rozległego rodowodu tego klanu.

Klan Sinclair należy do haplogrupy R-M343 (podgrupa R-ZS5151) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%