Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Condoleezzy Rice

Czy jesteś spokrewniony ze znanym politykiem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym politykiem, a także porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA dyplomaty

Condoleezza Rice jest wybitnym amerykańskim politykiem, pedagogiem i autorką, najbardziej znaną na arenie międzynarodowej ze swojej roli sekretarza stanu pod rządami byłego prezydenta George'a W. Busha. Była pierwszą Afroamerykanką na tym prestiżowym i wpływowym stanowisku. Condoleezza Rice urodziła się 14 listopada 1954 r. w Birmingham w stanie Alabama jako córka Johna Wesleya Rice'a Jr, prezbiteriańskiego pastora i konsultanta edukacyjnego, oraz Angeleny, nauczycielki i muzyka kościelnego.

Zanim Rice zajęła się polityką, miała długą i udaną karierę akademicką. Studiowała w Denver Juilliard School of Music, na Uniwersytecie Notre Dame i Uniwersytecie Stanforda. Posiada zarówno tytuł magistra, jak i doktora nauk politycznych. Jej wykształcenie w dziedzinie polityki i studiów wschodnioeuropejskich pozwoliło jej odegrać kluczową rolę w polityce zagranicznej USA podczas zimnej wojny.

Condoleezza Rice zawsze starała się pokonywać bariery historyczne i genealogiczne. Jako Afroamerykanka, która dorastała w czasach segregacji na południu Stanów Zjednoczonych, jest doskonałym przykładem możliwości, jakie mogą pojawić się dzięki edukacji i zaangażowaniu. Jej matka przywiązywała dużą wagę do stypendium, podczas gdy jej ojciec podkreślał koncepcję usamodzielnienia. Te wpływy ukształtowały Rice, gdy weszła na najwyższe szczeble amerykańskiej polityki i edukacji.

Przez całą swoją karierę Rice podkreślała dążenie do pokoju i równości oraz pracowała nad zapewnieniem większych możliwości i uznania kobietom i mniejszościom na całym świecie. Pełniąc rolę decydenta wyższego szczebla, pomogła ukształtować niektóre z najbardziej znaczących zmian politycznych, strategicznych i gospodarczych na świecie. W trakcie swojej kariery napisała także kilka książek i była aktywnym mówcą publicznym.

Obecnie Rice jest profesorem w Stanford Graduate School of Business i dyrektorem Globalnego Centrum Biznesu i Społeczeństwa. Pozostaje aktywna w kwestiach polityki i edukacji, pielęgnując przyszłych liderów jutra, zarówno akademickich, jak i społecznych.

Droga życiowa Condoleezzy Rice jest inspirującym przykładem przezwyciężania i triumfowania w obliczu trudnych okoliczności. Jej osiągnięcia pomagają zwalczać bariery stereotypów rasowych i płciowych w polityce, podczas gdy jej ciągłe wysiłki na rzecz promowania edukacji i równowagi w polityce zagranicznej nadal mają znaczący wpływ.

Condoleezza Rice należy do haplogrupy L1 w linii matczynej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%