Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Deepaka Chopry

Czy jesteś spokrewniony z popularnym indyjskim lekarzem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym autorem, a także porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA duchowego nauczyciela

Deepak Chopra jest szanowanym autorem, lekarzem i zwolennikiem medycyny alternatywnej pochodzącym z New Delhi w Indiach. Jest niezwykle wpływowym mówcą i orędownikiem holistycznego zdrowia i duchowego dobrobytu, którego prace zostały przetłumaczone na ponad czterdzieści języków i sprzedane w ponad 25 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Urodzony 22 października 1947 r. Deepak Chopra już w dzieciństwie interesował się medycyną dzięki bliskości swojego ojca Krishny Chopry, który był wybitnym kardiologiem. Po ukończeniu studiów medycznych w All India Institute of Medical Sciences przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, aby kontynuować karierę medyczną. Początkowo praktykował jako internista i endokrynolog, ale po spotkaniu z guru Medytacji Transcendentalnej (TM) Maharishi Mahesh Yogi, zaczął rewolucjonizować swoje poglądy na zdrowie i uzdrawianie.

Chopra stał się bardzo szanowany za połączenie wschodniej i zachodniej medycyny i filozofii. Jako duchowy przywódca zapewnił rozpowszechnienie idei, że zdrowie i dobre samopoczucie to coś więcej niż brak choroby, ale raczej dynamiczny stan równowagi i integracji ciała, umysłu i ducha. Wśród jego licznych publikacji najbardziej znane to "Księga sekretów", "Siedem duchowych praw sukcesu" i "Jak osiągnąć boskie zdrowie".

Deepak Chopra był czasami krytykowany przez całą swoją karierę, szczególnie za włączenie fizyki kwantowej do swoich teorii duchowych i medycznych. Krytycy twierdzą, że jego interpretacje są naukowo niedokładne i mylące. Pomimo tej krytyki, jego popularność pozostaje niezmienna, a jego wkład w dziedzinę medycyny alternatywnej i duchowości jest niezaprzeczalnie znaczący.

Pomimo swojej globalnej sławy, Deepak Chopra nigdy nie zapomniał o swoich indyjskich korzeniach. Wykorzystując tradycyjną indyjską filozofię uzdrawiania Ayurveda oraz praktyki jogi i medytacji, promuje zdrowy styl życia i podkreśla znaczenie ćwiczeń, diety, odpoczynku i relacji dla ogólnego dobrego samopoczucia.

W życiu osobistym Chopra jest szczęśliwie żonaty i ma dwoje dorosłych dzieci. Jego syn, Gotham Chopra, jest znanym filmowcem i przedsiębiorcą medialnym, a jego córka, Mallika Chopra, jest odnoszącą sukcesy autorką i przedsiębiorcą.

Jedną z kontrowersji związanych z Choprą jest jego poparcie dla alternatywnych terapii, szczególnie w przypadku raka. Podczas gdy niektórzy pacjenci i specjaliści medyczni chwalą jego podejście, inni krytykują go za wzbudzanie fałszywych nadziei i zniechęcanie pacjentów do konwencjonalnego leczenia raka.

Dziś Chopra nadal pracuje w swoim Centrum Dobrego Samopoczucia w Carlsbad w Kalifornii i prowadzi wykłady i warsztaty na całym świecie. Pozostaje autorytetem w dziedzinie medycyny integracyjnej i wiodącym głosem w ruchu holistycznego zdrowia i duchowości.

Deepak Chopra należy do haplogrupy Q-M242 (podgrupa Q1b-L275) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%