Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA doktora Mehmeta Oza

Czy jesteś spokrewniony ze słynnym doktorem Mehmetem Ozem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym dr Mehmetem Ozem i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA słynnego chirurga

Dr Mehmet Oz jest wybitnym amerykańskim kardiologiem, autorem i gospodarzem telewizyjnym najbardziej znanym ze swoich popularnych porad dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia. Urodził się 11 czerwca 1960 roku w Cleveland w stanie Ohio i ma tureckie korzenie. Jego rodzice, Suna i Mustafa Öz, wyemigrowali do USA z Turcji. Dr Oz dorastał w kulturowym pomoście między Wschodem a Zachodem. Jego dwukulturowe wpływy ukształtowały jego nowatorskie spojrzenie na medycynę i zdrowie, a on zawsze podkreślał znaczenie zmiany stylu życia i holistycznego zdrowia.

Po pomyślnym ukończeniu studiów medycznych na University of Pennsylvania i Harvard University, dr Oz rozpoczął karierę medyczną jako torakochirurg w Presbyterian Hospital w Nowym Jorku, gdzie został mianowany profesorem kardiochirurgii. Specjalizował się w operacjach wymiany zastawek serca i minimalnie inwazyjnych technikach chirurgicznych.

Dr Oz stał się znany szerokiej publiczności w połowie 2000 roku dzięki częstym występom w programie The Oprah Winfrey Show. Jego inteligentna komunikacja i zaangażowanie w profilaktykę zdrowotną przyniosły mu ogromne zaufanie i rzesze fanów. Co więcej, współpraca ta doprowadziła do stworzenia jego własnego programu telewizyjnego "The Dr. Oz Show", który po raz pierwszy został wyemitowany w 2009 roku, poruszając szeroki zakres tematów związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Poza kliniką i studiem telewizyjnym, Dr Oz zyskał również uznanie w literaturze naukowej. Jest autorem ponad 400 oryginalnych badań, wniosków patentowych i bestsellerowych książek. Jest także współredaktorem prestiżowego czasopisma medycznego Surgery.

Dr Mehmet Oz pozostaje w centrum uwagi nie tylko ze względu na swoją wiedzę medyczną, programy telewizyjne i książki. W 2020 roku ogłosił swoją kandydaturę do Senatu USA w stanie Pensylwania. Poglądy polityczne dr Oza często odzwierciedlają jego przekonania medyczne, w szczególności nacisk na profilaktykę i zdrowy styl życia.

Dr Oz poświęcił swoją karierę na edukowanie społeczeństwa w kwestiach zdrowia i dobrego samopoczucia. Niezależnie od jego genetycznego pochodzenia, jego motto zawsze pozostawało takie samo: Zdrowie zaczyna się od wiedzy i zaangażowania w zdrowy styl życia.

Dr Mehmet Oz należy do haplogrupy H (podgrupa H2a1) w linii matczynej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%