Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Dustina Hoffmana

Czy jesteś spokrewniony ze słynnym aktorem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym aktorem i porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA aktora

Dustin Lee Hoffman, urodzony 8 sierpnia 1937 roku w Los Angeles w Kalifornii, jest amerykańskim aktorem i reżyserem, który osiągnął zarówno sukces komercyjny, jak i uznanie krytyków w karierze trwającej ponad sześć dekad.

Rodzicami Dustina Hoffmana byli Harry Hoffman, operator rekwizytów i dekorator w Columbia Pictures, oraz Lillian Goldmann, pianistka jazzowa. Rodzice Hoffmana sami byli dziećmi żydowskich imigrantów z Ukrainy i Rumunii. Wiadomo, że jego dziadek ze strony ojca był imigrantem z Bukowiny, regionu w Europie Wschodniej. Jego matka była imigrantką z Jassów w Rumunii. Hoffman dorastał w świeckim środowisku żydowskim, ale jego rodzinne żydowskie pochodzenie i bogactwo doświadczeń jego przodków odegrały znaczącą rolę w jego wychowaniu, a później w karierze filmowej.

Talent Hoffmana do przemysłu filmowego ujawnił się wcześnie, gdy występował w sztukach teatralnych w Los Angeles High School. W ten sposób przyciągnął uwagę łowców talentów i tak rozpoczęła się jego podróż do Hollywood. Jego przełom nastąpił w 1967 roku wraz z filmem "Absolwent", w którym zagrał główną rolę. Za swoją wybitną rolę otrzymał pierwszą nominację do Oscara.

Od tego czasu Hoffman zagrał w wielu filmach, które weszły do zbiorowej świadomości. Wśród nich są "Rain Man", za którego otrzymał Oscara dla najlepszego aktora, "Kramer kontra Kramer", który przyniósł mu pierwszego Oscara, a także inne przełomowe filmy, takie jak "Kowboj o północy", "Wszyscy ludzie prezydenta" i "Tootsie", z których wszystkie są uważane za klasyki amerykańskiego kina.

Filmowe umiejętności Hoffmana świadczą o jego wyjątkowej wszechstronności. Jego repertuar rozciąga się od portretowania autystycznej postaci w "Rain Manie" do cross-dressingu w "Tootsie", a każdą rolę ożywił intensywnie fascynującą grą. Hoffman reprezentuje "antybohatera" lat 60. i 70. i rzucił wyzwanie hollywoodzkim oczekiwaniom i stereotypom męskości i bohaterstwa.

Dustin Hoffman jest także odnoszącym sukcesy aktorem teatralnym i telewizyjnym. Zadebiutował na Broadwayu w 1961 roku, a w 1985 roku zdobył nagrodę Emmy za rolę w Śmierci komiwojażera. W 2012 roku zadebiutował jako reżyser brytyjską komedią "Quartet".

Dustin Hoffman mimo dojrzałego wieku pozostaje aktywnym uczestnikiem życia filmowego i telewizyjnego. W życiu prywatnym od 1980 roku jest mężem swojej drugiej żony, przedsiębiorczyni Lisy Gottsegen. Razem mają czwórkę dzieci. Ma również dwoje dzieci ze swoją pierwszą żoną, Anne Byrne.

Ogólnie rzecz biorąc, Dustin Hoffman uosabia mieszankę talentu, charyzmy i oddania swojej sztuce. Jego wkład w przemysł filmowy jest filtrowany przez jego unikalne podejście do ról, wskazując na jego zróżnicowaną genealogię, kulturę i osobiste doświadczenia, które go ukształtowały.

Dustin Hoffman należy do haplogrupy J-M304 (podgrupa J1-Z18271) w czystej linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%