Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA George'a H.W. Busha

Czy jesteś spokrewniony z popularnym prezydentem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym prezydentem i porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA patrioty

George Herbert Walker Bush, zwykle określany w skrócie jako George H.W. Bush, był ważnym graczem politycznym w polityce międzynarodowej pod koniec XX wieku. Znany jako 41. prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, odegrał kluczową rolę w kształtowaniu pozimnowojennego porządku światowego.

Bush urodził się 12 czerwca 1924 r. w Milton w stanie Massachusetts i pochodził z zamożnej i wpływowej rodziny. Jego ojciec, Prescott Bush, był szanowanym bankierem i senatorem reprezentującym Connecticut. Jego matka, Dorothy Walker, była córką zamożnego bankiera inwestycyjnego.

George H.W. Bush służył w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych podczas II wojny światowej, a następnie uczęszczał na prestiżowy Uniwersytet Yale. Po ukończeniu studiów rozpoczął udaną karierę w przemyśle naftowym w Teksasie, stając się milionerem w wieku zaledwie 40 lat.

Jego życie polityczne rozpoczęło się, gdy został wybrany do Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, reprezentując Teksas w 1966 roku. Później piastował różne urzędy, w tym ambasadora USA przy ONZ, dyrektora Centralnej Agencji Wywiadowczej i wiceprezydenta za rządów Ronalda Reagana. Ostatecznie zdobył najwyższy urząd w kraju w 1988 roku i pełnił funkcję prezydenta USA w latach 1989-1993.

Podczas swojej prezydentury Bush przeszedł przez kilka burzliwych wyzwań międzynarodowych, w tym upadek muru berlińskiego, koniec zimnej wojny i początek wojny w Zatoce Perskiej. Decyzje dotyczące polityki wewnętrznej również pozostawiły trwały ślad w czasie jego urzędowania, takie jak podpisanie ustawy Americans with Disabilities Act, która wzmocniła prawa osób niepełnosprawnych.

Badania genealogiczne George'a H.W. Busha ujawniają wiele interesujących danych. Jako członek starych angielskich i niemieckich klas wyższych, jego linia rodowa sięga średniowiecznej Europy. Słynne badanie genetyczne ujawniło, że Bush jest bezpośrednim potomkiem Henryka III i Henryka IV, królów Anglii, a także Ludwika IV, króla Francji.

Głębokie korzenie Busha w europejskiej historii i kulturze mogły być kluczowym elementem jego pasji do pełnienia funkcji publicznych i chęci przewodzenia swojej społeczności i krajowi.

George H.W. Bush zmarł 30 listopada 2018 r., pozostawiając po sobie znaczącą dynastię polityczną, ponieważ zarówno jego syn George W. Bush, jak i wnuk George P. Bush odegrali znaczące role w amerykańskiej polityce. Pomimo pewnych kontrowersji i krytyki jego decyzji politycznych, George H.W. Bush pozostaje jednak centralną postacią w amerykańskiej i globalnej historii końca XX wieku. Jego spadkobiercy i dziedzictwo są mocno wplecione w DNA amerykańskiej polityki, podobnie jak jego markery genetyczne są osadzone w DNA jego potomków.

George H.W. Bush należał do haplogrupy R-M343 (podgrupa R-S16864) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%