Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Gia Long

Czy jesteś spokrewniony ze słynnym cesarzem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym cesarzem, a także porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA cesarza

Gia Long, którego imię rodowe brzmiało Nguyễn Phúc Ánh, urodził się 8 lutego 1762 r. i zmarł 25 lutego 1820 r. Był ważnym wietnamskim cesarzem i pierwszym regentem dynastii Nguyễn. Jego wpływ jest godny uwagi, ponieważ odegrał kluczową rolę w zjednoczeniu Wietnamu Północnego i Południowego, czyniąc kraj znanym jako współczesny Wietnam.

Aby w pełni zrozumieć znaczenie Gia Longa, należy wziąć pod uwagę jego pochodzenie i historię rodziny. Był on członkiem bezpośredniej linii rodziny Nguyễn, która została założona w Wietnamie od XVI wieku. Chociaż różne linie rodzinne rodziły się i wygasały na przestrzeni wieków, linia Gia Long zachowała swoje znaczenie i ostatecznie jego rządy.

Gia Long wcześnie zaimponował swoim przykładnym zaangażowaniem i determinacją, co odegrało kluczową rolę w ustanowieniu jego przywództwa i konsolidacji jego autorytarnej kontroli. Podczas swoich rządów wdrożył szereg znaczących reform, takich jak wprowadzenie systemu metrycznego, wzmocnienie systemu edukacji i modernizacja infrastruktury. Jego polityka niewątpliwie ukształtowała współczesny Wietnam i do dziś wpływa na narodową świadomość historyczną.

Podsumowując, Gia Long był nie tylko wybitnym przywódcą i cesarzem, ale także miał decydujący wpływ na rozwój Wietnamu. Jego wpływ na wietnamską kulturę i historię jest głęboki, a pamięć o nim przetrwała do dziś. Wyniki badań genetycznych podkreślają historyczne znaczenie Gia Longa i rodziny Nguyễn w wietnamskiej historii i kulturze, zapewniając lepsze zrozumienie genetycznych korzeni i ciągłości.

Gia Long należał do haplogrupy O-M175 w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%