Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Johna Stamosa

Czy jesteś spokrewniony ze słynnym aktorem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym aktorem i porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA słynnego aktora

John Phillip Stamos, lepiej znany jako John Stamos, to niezwykle utalentowany amerykański aktor, producent i muzyk. Urodził się 19 sierpnia 1963 roku w Cypress w Kalifornii i jest najbardziej znany z roli Jessego Katsopolisa w popularnym serialu ABC "Pełna chata", który był emitowany w latach 1987-1995.

Stamos ma greckie pochodzenie ze strony matki oraz irlandzkie i angielskie ze strony ojca. Jego nazwisko pierwotnie brzmiało "Stamotopoulos", zanim jego dziadkowie ze strony ojca, którzy wyemigrowali z Grecji, skrócili je do "Stamos".

Jego kariera w przemyśle rozrywkowym rozpoczęła się w 1982 roku, kiedy wcielił się w rolę Blackie Parrisha w operze mydlanej General Hospital. Jego wybitny występ przyniósł mu nominację do nagrody Emmy i otworzył drzwi do innych udanych ról w przemyśle filmowym i telewizyjnym.

Jego najbardziej znaną rolą był z pewnością wujek Jesse w serialu "Pełna chata". Rola ta przez lata zyskała status kultowej i jest podstawą amerykańskiej popkultury. John powtórzył tę rolę w sequelu Netflix "Fuller House", który był emitowany w latach 2016-2020. Oprócz kariery aktorskiej, John jest także utalentowanym muzykiem i przez wiele lat był perkusistą zespołu Beach Boys.

Oprócz doświadczenia aktorskiego i muzycznego, Stamos pracował również jako producent przy różnych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Ponadto udowodnił, że jest atrakcyjnym aktorem scenicznym i dał wiele uznanych przez krytyków występów w produkcjach na Broadwayu, w tym "Bye Bye Birdie", "Cabaret", "Nine" i "How to Succeed in Business Without Really Trying".

Jeśli chodzi o życie osobiste, Stamos ma za sobą długi związek i małżeństwo z aktorką i modelką Rebeccą Romijn. Po siedmioletnim związku oboje pobrali się w 1998 roku, by rozwieść się na dobre w 2005 roku. W 2018 roku Stamos poślubił aktorkę i producentkę Caitlin McHugh, a para powitała syna Billy'ego w tym samym roku.

Głęboko zakorzeniony w swoim greckim dziedzictwie, Stamos zawsze otwarcie mówił o swoich korzeniach. Pomimo sławy pozostał skromny, a nawet zaangażował się w działania filantropijne. Zyskał również reputację jednego z najbardziej charyzmatycznych i popularnych aktorów w Hollywood.

Stamos jest szanowany nie tylko jako aktor, ale także jako człowiek. Jego kariera jest świadectwem dyscypliny, talentu i poświęcenia, czy to jako aktora, muzyka, producenta, czy po prostu jako człowieka.

Podsumowując, John Stamos jest niezwykle wszechstronnym i utalentowanym artystą oraz dumnym ambasadorem swojego greckiego dziedzictwa. Jego niezwykła kariera w przemyśle rozrywkowym i wkład w popkulturę czynią go niezapomnianą postacią w historii amerykańskiej rozrywki.

John Stamos należał do haplogrupy J-M304 (podgrupa J2b2a-Z631) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%