Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Justina Trudeau

Czy jesteś spokrewniony z drugim najmłodszym premierem Kanady?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne z drugim najmłodszym premierem Kanady i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA drugiego najmłodszego premiera Kanady

Urodzony 25 grudnia 1971 r. Justin Pierre James Trudeau jest 23. i obecnym premierem Kanady od 2015 r. i liderem Partii Liberalnej od 2013 r. Syn byłego premiera Pierre'a Trudeau, idzie w polityczne ślady ojca i jest znaną twarzą w kanadyjskim i globalnym krajobrazie politycznym.

Badania genealogiczne ujawniły interesujące pochodzenie Justina Trudeau. Są one wyhaftowane w jego biologicznym dziedzictwie, co znajduje odzwierciedlenie w śledzeniu linii rodzinnej jego ojca, a także jego matki, Margaret Sinclair. Jako Kanadyjczyk ma różne pochodzenie etniczne, w tym szkockie, francuskie, angielskie i malajskie. Jednak najbardziej znaczącym czynnikiem jego składu genetycznego jest jego haplogrupa.

Haplogrupa to populacja genetyczna zidentyfikowana na podstawie podobieństw w kodzie genetycznym lub w szczególności na podstawie wspólnego allelu, który obejmuje zarówno linie męskie, jak i żeńskie. Ta grupa ludzi ma wspólnego przodka wzdłuż linii ojcowskiej lub matczynej.

Haplogrupa R1b jest rozpowszechniona w Europie Zachodniej i jest powszechna wśród osób o francuskim pochodzeniu. Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że ta haplogrupa pochodzi z linii ojcowskiej Trudeau, którą można prześledzić wstecz do wczesnego francuskiego osadnictwa w Ameryce Północnej.

Oprócz tych informacji genetycznych, nie można mówić o Justinie Trudeau nie wspominając o jego karierze politycznej i jej wpływie na dzisiejszą Kanadę. Jako premier Trudeau wprowadził wiele postępowych polityk, w tym legalizację rekreacyjnej marihuany i wzmocnienie praw osób LGBTQ. Ponadto, jego gabinet znany jest z tego, że zasiada w nim równa liczba kobiet i mężczyzn, co jest bezprecedensowym wydarzeniem w historii Kanady.

Chociaż Trudeau był krytykowany za pewne kontrowersje i decyzje polityczne, pozostaje silną postacią polityczną. Jest zwolennikiem multilateralizmu i globalizacji oraz orędownikiem przyjmowania uchodźców do Kanady. Pod jego przywództwem Kanada przyjęła również aktywne podejście do walki ze zmianami klimatycznymi.

Justin Trudeau jest interesującym przedmiotem badań z perspektywy historycznej, genealogicznej i politycznej. Jego wpływy polityczne i przywództwo doprowadziły go do popierania postępowej polityki i bardziej sprawiedliwego społeczeństwa w Kanadzie i poza nią.

Justin Trudeau należy do haplogrupy R-M343 (podgrupa R-Z208) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%