Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Kevina Costnera

Czy jesteś spokrewniony ze słynnym producentem filmowym?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym aktorem i porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA słynnego producenta filmowego

Kevin Michael Costner to znany amerykański aktor, producent filmowy i reżyser. Znany z ról w takich hitach jak Tańczący z wilkami, Robin Hood: Książę złodziei i The Bodyguard, Costner zasłużył sobie na wyjątkowe miejsce w historii Hollywood. W swojej karierze zdobył wiele nagród, w tym dwa Oscary, trzy Złote Globy, nagrodę Primetime Emmy i dwie nagrody Screen Actors Guild.

Urodzony 18 stycznia 1955 roku w Lynwood w Kalifornii Kevin Costner jest pochodzenia irlandzkiego i niemieckiego. Jego ojciec, William Costner, był pracownikiem linii energetycznej, a później kierownikiem zakładu energetycznego w Southern California Edison Company. Jego matka, Sharon Rae, pracowała jako pracownik socjalny. Costner ma troje rodzeństwa i choć dorastał w Compton w Kalifornii, przeprowadził się do Visalii w latach licealnych, ostatecznie kończąc Mt. Whitney High School. Następnie uczęszczał do California State University w Fullerton, aby uzyskać dyplom z biznesu.

Kevin Costner znany jest z portretowania "zwykłych" bohaterów, którzy często znajdują się w trudnych okolicznościach. W swojej ponad trzydziestoletniej karierze zagrał w wielu filmach i serialach telewizyjnych, w tym w filmach akcji, romansach i westernach. Jako reżyser zadebiutował w 1989 roku filmem "Pole marzeń", który odniósł sukces zarówno wśród krytyków, jak i w kasie. Costner zagrał również w filmie "Tańczący z wilkami" (1990), który został doceniony przez krytyków i odniósł sukces komercyjny, a także wyreżyserował i wyprodukował film. Film zdobył siedem Oscarów, w tym za najlepszy obraz i reżyserię.

Badania genetyczne pokazują, że Kevin Costner należy do haplogrupy R-M269. Haplogrupy są używane do identyfikacji ludzkich linii genetycznych, w szczególności linii męskiej, i wskazują na głęboką historię genetyczną danej osoby. R-M269 jest najczęstszą haplogrupą w Europie Zachodniej, co sugeruje, że przodkowie Costnera pochodzili z tego regionu. Jednak poza tym ogólnym wskazaniem, jego konkretne pochodzenie genetyczne jest nadal niejasne. Niemniej jednak dziedzictwo genetyczne Costnera przyczynia się do jego wieloetnicznego pochodzenia i podkreśla złożone ścieżki, które jego przodkowie obrali w historii.

W życiu prywatnym Costner jest wielkim fanem sportu, a w szczególności baseballu i golfa. Jest także utalentowanym piosenkarzem country i gitarzystą, a wraz ze swoim zespołem Kevin Costner.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%