Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Larry'ego Davida

Czy jesteś spokrewniony ze słynnym amerykańskim komikiem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne z jednym z największych komików wszechczasów i porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA amerykańskiego komika

Lawrence Gene "Larry" David jest amerykańskim komikiem, aktorem, scenarzystą i producentem telewizyjnym najbardziej znanym jako twórca nagradzanego sitcomu "Seinfeld" oraz jako twórca i gwiazda serialu HBO "Curb Your Enthusiasm".

Larry David urodził się 2 lipca 1947 roku na Brooklynie w Nowym Jorku w żydowskiej rodzinie, jako syn Rose i Morty'ego Davidów. Dorastał w skromnych warunkach i rozwinął talent komediowy w młodym wieku. Jego dzieciństwo było naznaczone silnym żydowskim pochodzeniem, które silnie wpłynęło na jego artystyczną wizję i często można je znaleźć w jego twórczości.

Po ukończeniu Uniwersytetu Maryland z tytułem magistra historii, krótko służył w rezerwie armii amerykańskiej, zanim rozpoczął karierę w branży rozrywkowej. Zaczynał jako komik stand-upowy w nowojorskim klubie komediowym "Catch a Rising Star", a później pisał dla takich programów jak "Fridays" i "Saturday Night Live".

Jego partnerstwo z Jerrym Seinfeldem pod koniec lat 80. było kluczowe dla jego błyskawicznego sukcesu. Razem stworzyli telewizyjny sitcom "Seinfeld", który był oparty na osobistych doświadczeniach obu i szybko stał się wielkim hitem. David napisał wiele klasycznych odcinków Seinfelda i stworzył niezapomniane postacie, takie jak George Costanza, oparty na jego własnym neurotycznym ja.

W 2000 roku David rozpoczął swój własny serial telewizyjny, Curb Your Enthusiasm, w którym grał przerysowaną wersję samego siebie. Program wyróżnia się improwizowanymi dialogami i wykorzystaniem komedii cringe, co sprawiło, że odniósł natychmiastowy sukces i stał się kultowym klasykiem.

Jeśli chodzi o jego wiedzę genealogiczną, David jest potomkiem Żydów aszkenazyjskich pochodzenia europejskiego, grupy etnicznej, która żyła w Europie Środkowej podczas diaspory. Dzięki udziałowi w serialu telewizyjnym "Who Do You Think You Are?" David odkrył, że jest daleko spokrewniony z Berniem Sandersem, amerykańskim senatorem z Vermont, którego często parodiował w skeczach Saturday Night Live.

Podsumowując, Larry David jest centralną postacią amerykańskiej komedii telewizyjnej. Jego praca, często oparta na jego własnym życiu, zrewolucjonizowała gatunek i utorowała drogę wielu przyszłym showrunnerom i komikom. Mimo wszystkich swoich sukcesów pozostaje jednak przyziemną postacią znaną z ostrego dowcipu i charakterystycznego humoru. Jednocześnie jego genealogia i haplogrupa podkreślają jego głęboki związek z żydowskimi korzeniami, które w fascynujący sposób wpłynęły na jego pracę.

Larry David należy do haplogrupy Q-M242 w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%