Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Matthew Perry'ego

Czy jesteś spokrewniony z popularnym aktorem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne z popularnym aktorem i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA odnoszącego sukcesy aktora

Matthew Langford Perry, znany na całym świecie jako Matthew Perry, to kanadyjsko-amerykański aktor, komik, scenarzysta i producent najbardziej znany z roli Chandlera Binga w przebojowym serialu telewizyjnym Przyjaciele.

Urodził się 19 sierpnia 1969 roku w Williamstown, Massachusetts, USA. Jego matka Suzanne Marie Morrison jest kanadyjską dziennikarką i byłą sekretarz prasową premiera Pierre'a Trudeau, a jego ojciec John Bennett Perry jest aktorem i byłym modelem. Małżeństwo jego rodziców zakończyło się, gdy Matthew był dzieckiem i przeprowadził się z matką do Ottawy w Kanadzie.

Matthew Perry rozpoczął swoją karierę w przemyśle rozrywkowym w latach 80-tych. Najpierw występował w reklamach telewizyjnych, a następnie w serialach telewizyjnych. Jednak jego wielki przełom nastąpił w latach 90-tych, kiedy dostał rolę Chandlera Binga w sitcomie NBC "Przyjaciele", który trwał od 1994 do 2004 roku i odniósł ogromny sukces na całym świecie. Matthew Perry stał się gwiazdą rozpoznawalną na całym świecie dzięki roli Chandlera Binga i otrzymał kilka nominacji do prestiżowych nagród telewizyjnych za swój występ. Nawet po zakończeniu serialu "Przyjaciele" Perry kontynuował udaną karierę jako aktor, reżyser i producent filmowy i telewizyjny.

Pomimo sukcesu, Matthew Perry kilkakrotnie zmagał się z problemami alkoholowymi i narkotykowymi w trakcie swojej kariery. Wykorzystał jednak swój rozgłos, by edukować innych w tych kwestiach i przyznał się do uzależnienia od alkoholu i narkotyków w przeszłości. Perry poświęcił większość swojego życia na walkę z osobistymi demonami i kilkakrotnie przebywał w klinikach rehabilitacyjnych.

Jeśli przyjrzeć się rodowodowi Matthew Perry'ego, można znaleźć interesujące spostrzeżenia genealogiczne. Należy on do haplogrupy R1b, która jest najbardziej rozpowszechniona w Europie Zachodniej. Sugeruje to, że jego przodkowie ze strony ojca prawdopodobnie pochodzili z tego regionu. Haplogrupa R1b jest rzeczywiście najczęstszą haplogrupą w Europie Zachodniej i jest szczególnie dominująca w zachodniej Francji i na Wyspach Brytyjskich. W szczególności nazwisko Perry ma angielskie pochodzenie i oznacza "gruszę". Sugeruje to, że jego przodkowie ze strony ojca mogli pochodzić z Anglii.

Jego wschodniokanadyjskie pochodzenie w linii matczynej jest interesującym aspektem w badaniach genealogicznych Matthew Perry'ego, ponieważ region ten ma bogatą historię kulturową dzięki osadnictwu rdzennych ludów, Europejczyków i ostatecznie imigrantów z całego świata.

Matthew Perry jest zatem doskonałym przykładem tego, jak udana międzynarodowa kariera i prywatne wyzwania mogą ze sobą współgrać. Jego rola w "Przyjaciołach" uczyniła go sławnym na całym świecie i był w stanie zbudować na tej reputacji inne udane role. Publiczna konfrontacja z problemami uzależnienia pokazuje człowieka, który pomimo sławy nie stroni od okazywania ludzkich słabości.

Matthew Perry należy do haplogrupy R-M343 (podgrupa R-CTS2819) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%