Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Matta LeBlanca

Czy jesteś spokrewniony ze słynnym aktorem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym aktorem i porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA aktora

Matthew Steven LeBlanc, lepiej znany jako Matt LeBlanc, to znany amerykański aktor i producent, który stał się znany na całym świecie dzięki roli "Joey Tribbiani" w kultowym sitcomie "Przyjaciele". Urodził się 25 lipca 1967 roku w Newton w stanie Massachusetts jako syn Patricii LeBlanc i Paula LeBlanc.

Korzenie genealogiczne Matta LeBlanca są zróżnicowane. Jest on związany z wieloma kulturami, w tym z francuską, włoską i irlandzką. Jego ojciec jest potomkiem francuskich Akadyjczyków, co dodatkowo urozmaica jego genealogię.

LeBlanc rozpoczął swoją karierę w przemyśle filmowym w 1987 roku, początkowo grając w reklamach telewizyjnych. Jego pierwszą znaczącą rolą był "Vinnie Verducci" w serialu telewizyjnym "Married.... with Children". Przełom nastąpił w 1994 roku, kiedy dostał rolę "Joey Tribbiani" w serialu "Przyjaciele". Sitcom odniósł ogromny sukces i przyniósł LeBlancowi światowe uznanie, a podczas dziesięcioletniej emisji serialu otrzymał wiele nagród, w tym trzy nominacje do nagrody Emmy.

Po zakończeniu "Przyjaciół" w 2004 roku, LeBlanc nadal grał rolę "Joey Tribbiani" w spin-offie "Joey", ale został on anulowany po dwóch sezonach. Po krótkiej przerwie od aktorstwa powrócił w 2011 roku, by zagrać fikcyjną wersję samego siebie w serialu BBC "Episodes", za rolę w którym zdobył nagrodę Złotego Globu.

W 2016 roku LeBlanc został nowym gospodarzem popularnego brytyjskiego programu telewizyjnego "Top Gear". Jego praca w programie przyniosła mu wiele pozytywnych recenzji i pozwoliła pozbyć się wizerunku "wiecznego Joeya". Jednak LeBlanc wycofał się z programu w 2019 roku, aby spędzić więcej czasu z rodziną.

Poza kamerą LeBlanc ma syna z poprzedniego małżeństwa z aktorką Melissą McKnight. Cieszy się stosunkowo prywatnym życiem i mieszka w Kalifornii. Jest także zapalonym fanem sportów motorowych i często wykorzystuje swój wolny czas na wyścigi.

Dzięki długiemu zaangażowaniu w przemysł filmowy, Matt LeBlanc zyskał wielu fanów na całym świecie. Czy to dzięki roli w "Przyjaciołach", czy późniejszej pracy, jego aktorska wszechstronność i urok zapewniły mu stałe miejsce w sercach ludzi. Pomimo ogromnego sukcesu pozostaje jednak skromny i znany jest ze swojego przyjaznego i przyziemnego sposobu bycia. Pozostaje dowodem na to, że talent, ciężka praca i poświęcenie mogą prowadzić do długotrwałego sukcesu w wysoce konkurencyjnym świecie rozrywki.

Matt LeBlanc należy do haplogrupy R-M343 (podgrupa R-BY592) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%