Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Stephena Colberta

Czy jesteś spokrewniony z amerykańskim satyrykiem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne z amerykańskim satyrykiem i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA amerykańskiego satyryka

Stephen Colbert to wybitny amerykański komik, autor, producent i gospodarz telewizyjny, który zyskał szczególną sławę dzięki prowadzeniu dowcipnego i ironicznego programu nocnego "The Late Show" w CBS. Colbert jest znany ze swojego ostrego dowcipu, błyskotliwego podejścia do polityki i umiejętności poruszania trudnych kwestii na zabawnym poziomie.

Urodzony 13 maja 1964 r. Colbert dorastał w Południowej Karolinie w wielodzietnej rodzinie z jedenaściorgiem dzieci. Został osierocony w młodym wieku: jego ojciec i dwaj bracia zginęli w katastrofie lotniczej, gdy Colbert miał zaledwie 10 lat. Ta strata głęboko go ukształtowała i wpłynęła na jego humor i osobistą filozofię.

Patrząc na jego ustalenia genealogiczne, okazuje się, że Colbert ma irlandzkie korzenie. Jego przodkowie ze strony matki byli irlandzkimi imigrantami, którzy osiedlili się w Ameryce w XIX wieku. Ze strony ojca rodzina również pochodzi z Irlandii. Colbert jest dumny ze swojego irlandzkiego dziedzictwa i wielokrotnie publicznie o tym informował.

Colbert ukończył Hampden-Sydney College w Wirginii, a następnie ukończył prestiżowy Northwestern University. Po ukończeniu studiów dołączył do słynnej trupy komediowej Second City w Chicago, gdzie doskonalił swoje umiejętności teatru improwizowanego i stawiał pierwsze kroki w świecie komedii.

Jego kariera nabrała rozpędu, gdy zdobył sławę jako korespondent The Daily Show z Jonem Stewartem. Satyryczna natura Colberta i styl komedii politycznej w programie były tak popularne, że otrzymał własny spin-off o nazwie "The Colbert Report", który był emitowany na Comedy Central.

U szczytu sukcesu swojego programu Comedy Central, Colbert przeniósł się do CBS, aby przejąć "The Late Show" po tym, jak długoletni gospodarz David Letterman przeszedł na emeryturę w 2015 roku. Wersja programu Colberta często koncentruje się na kwestiach politycznych, z mieszanką komedii, satyry i poważniejszych wywiadów.

Podsumowując, Stephen Colbert jest ikoną w świecie komedii politycznej. Dzięki swojej pracy nie tylko rozśmieszył miliony ludzi, ale także zainspirował dyskusję polityczną. Jego działalność charytatywna, dziedzictwo i oddanie rodzinie i wierze, w połączeniu z uznaniem dla jego irlandzkich korzeni, czynią go wielowymiarową postacią w obrazie mediów głównego nurtu.

Stephen Colbert należał do Haplogrupy K w linii matczynej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%