Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Stephena Kinga

Czy jesteś spokrewniony ze słynnym pisarzem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym pisarzem, a także porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA słynnego pisarza

Stephen King, urodzony 21 września 1947 roku w Portland w stanie Maine, jest ważnym przedstawicielem współczesnej literatury amerykańskiej i jednym z najlepiej sprzedających się autorów na świecie. Jego twórczość literacka koncentruje się na gatunkach horroru, fantasy, science fiction i literatury postapokaliptycznej. Do tej pory na całym świecie sprzedano ponad 350 milionów egzemplarzy jego książek, które przetłumaczono na 50 języków.

King urodził się jako syn Donalda Edwina Kinga i jego żony Nellie Ruth Pillsbury. Po rozwodzie rodziców był wychowywany przez matkę w niepewnych warunkach finansowych. Niemniej jednak wcześnie rozpoznała talent Stephena jako pisarza i zachęcała go do tego. King studiował literaturę angielską na Uniwersytecie Maine, a następnie przez pewien czas pracował jako nauczyciel, zanim stał się pisarzem.

W 1974 roku King opublikował swoją pierwszą powieść, Carrie, która stała się natychmiastowym bestsellerem i zapoczątkowała jego imponującą karierę. Później King zauważył, że sukces "Carrie" pozwolił mu zrezygnować z bycia nauczycielem i całkowicie poświęcić się pisaniu. W kolejnych latach King stał się jednym z najbardziej poczytnych autorów dzięki wielu bestsellerom, w tym "Lśnieniu", "The Stand", "It" i "The Green Mile". Wiele z jego dzieł doczekało się udanych adaptacji filmowych, dzięki czemu jego nazwisko trafiło do szerszego grona odbiorców.

W życiu osobistym King jest żonaty ze swoją żoną, równie utytułowaną pisarką Tabithą King. Para ma troje dzieci, z których dwoje również zajmuje się pisarstwem. W 1999 roku King uległ poważnemu wypadkowi drogowemu, po którym zaskakująco szybko wrócił do zdrowia. Obecnie para mieszka na przemian w Maine i na Florydzie.

Stephen King zrobił niezwykłą karierę i osiągnął status ikony w świecie literatury. Za swoją twórczość otrzymał wiele nagród, w tym Bram Stoker Award, World Fantasy Award i National Book Award za całokształt twórczości. Jest także zapalonym orędownikiem literatury i regularnie uczestniczy w warsztatach pisarskich i festiwalach literackich.

Podsumowując, Stephen King jest wpływowym i cenionym pisarzem, którego dzieła docierają do publiczności na całym świecie i zapewniają przyjemność i rozrywkę licznym czytelnikom. Jego bogata spuścizna literacka i wkład w kulturę popularną czynią go znaczącą postacią we współczesnej historii literatury.

Stephen King należy do haplogrupy I-M170 (podgrupa I-Y7272) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%