Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Teda Dansona

Czy jesteś spokrewniony ze słynnym aktorem?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynnym aktorem i porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA aktora

Edward Bridge "Ted" Danson III, znany jako Ted Danson, to znany amerykański aktor i producent urodzony 29 grudnia 1947 roku w San Diego w Kalifornii. Znany przede wszystkim z roli Sama Malone'a w przebojowym serialu telewizyjnym "Cheers", Danson cieszył się długą i zróżnicowaną karierą w branży filmowej i telewizyjnej.

Danson dorastał w rodzinie o artystycznych korzeniach. Jego ojciec, Edward "Ned" Bridge Danson, Jr. był dyrektorem muzeum, a matka, Jess Danson, gospodynią domową. Zaangażowanie ojca w kulturę mogło mieć wpływ na wybór kariery Teda Dansona w branży rozrywkowej. Pierwsze pokolenie Dansonów pochodziło z Wielkiej Brytanii, zanim osiedliło się w Nowej Anglii.

Oprócz imponującego pochodzenia genetycznego, Ted Danson jest najbardziej znany ze swojego aktorstwa. W roli Sama Malone'a w serialu telewizyjnym "Cheers" wystąpił w 11 sezonach i otrzymał za to dziewięć nominacji do nagrody Emmy, z których dwie również udało mu się wygrać. Jego występ w "Cheers" sprawił, że Danson stał się jednym z najbardziej znanych i popularnych aktorów telewizyjnych swojego pokolenia. Zagrał również w innych serialach, takich jak "Becker", "Bored to Death" i obecny hitowy serial "The Good Place".

Oprócz pracy w telewizji, Danson wystąpił również w kilku udanych filmach, w tym "Trzech mężczyzn i dziecko", "Kuzyni" i "Szeregowiec Ryan".

Z dala od pracy w przemyśle rozrywkowym, Danson poświęcił wiele czasu i wysiłku na rzecz ochrony środowiska. Wraz ze swoją drugą żoną, Cassandrą Coates, założył American Oceans Campaign, która później połączyła się z Oceana, tworząc największą organizację zajmującą się ochroną oceanów. Para ma dwoje wspólnych dzieci.

Danson zdobył w swojej karierze wiele nagród i wyróżnień, w tym kilka nagród Emmy i Złotych Globów. Danson jest nie tylko utalentowanym aktorem i aktywistą, ale opublikował także swój pamiętnik "Oceana: Our Endangered Oceans and What We Can Do to Save Them", który ilustruje jego pasję do ochrony oceanów.

Podsumowując, Ted Danson jest zarówno znanym aktorem, jak i interesującą osobowością o historycznych korzeniach sięgających głęboko w historię Europy. Jego osiągnięcia na scenie i poza nią, wraz z jego zaangażowaniem w ochronę środowiska, pomogły ustanowić Dansona jednym z najbardziej szanowanych i wszechstronnych artystów swojego pokolenia.

Ted Danson należał do haplogrupy I-M170 (podgrupa I2-L38) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%