Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Williama Ewarta Gladstone'a

Czy jesteś spokrewniony z byłym premierem Wielkiej Brytanii?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne z byłym premierem Wielkiej Brytanii i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA byłego premiera Wielkiej Brytanii

William Ewart Gladstone, jeden z najwybitniejszych mężów stanu wiktoriańskiej Wielkiej Brytanii, czterokrotnie pełnił funkcję premiera i był kluczową postacią w politycznych i społecznych wstrząsach swoich czasów. Jego życiowa podróż, naznaczona intelektualną błyskotliwością i głęboką wiarą, odzwierciedla złożone prądy XIX wieku.

Urodzony w Liverpoolu 29 grudnia 1809 r. Gladstone pochodził z zamożnej rodziny kupieckiej szkockiego pochodzenia. Jego ojciec, Sir John Gladstone, był odnoszącym sukcesy kupcem, który zbił fortunę w zachodnioindyjskich koloniach, w tym posiadając plantacje niewolników. To powiązanie z handlem niewolnikami miało powodować napięcia w późniejszym życiu i karierze politycznej Gladstone'a.

Studiował w prestiżowym Eton College, a później w Christ Church College w Oksfordzie, gdzie wyróżniał się doskonałością akademicką i talentem oratorskim. Ten okres formacyjny wpłynął również na jego głębokie przekonania religijne, które ukształtowały całe jego życie i politykę.

W 1840 roku Gladstone poślubił Catherine Glynne, z którą miał ośmioro dzieci. Catherine była oddaną zwolenniczką swojego męża i odegrała ważną rolę w jego karierze politycznej, pomimo wyzwań, jakie czasami pojawiały się w ich małżeństwie.

W swojej karierze politycznej Gladstone był znany ze swoich pełnych pasji przemówień i zdolności do rozwiązywania złożonych kwestii, takich jak Home Rule dla Irlandii, reformy systemu edukacji i zmiany w prawie wyborczym. Był orędownikiem liberalizmu i prowadził kampanię na rzecz usunięcia barier w handlu, rozszerzenia franczyzy i samorządu dla Irlandii.

W Williamie Ewartcie Gladstone widzimy człowieka zasad, którego przekonania polityczne i osobiste były głęboko zakorzenione w jego wychowaniu i rodzinie. Jego wkład w brytyjską politykę i społeczeństwo pozostawił trwałe wrażenie, które trwa do dziś.

William Ewart Gladstone należał do haplogrupy R-M343 (podgrupa BY23824) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%