Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Williama Howarda Tafta

Czy jesteś spokrewniony z 27. prezydentem USA?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne z 27. prezydentem USA i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA 27. prezydenta USA

William Howard Taft, 27. prezydent Stanów Zjednoczonych, jest znaczącą postacią w historii Ameryki, nie tylko ze względu na swoją prezydenturę, ale także dlatego, że jest jedynym Amerykaninem, który pełnił zarówno funkcję prezydenta kraju, jak i prezesa Sądu Najwyższego.

Urodzony 15 września 1857 r. w Cincinnati w stanie Ohio, Taft pochodził z prominentnej rodziny. Jego ojciec, Alphonso Taft, był prokuratorem generalnym za czasów prezydenta Ulyssesa S. Granta, a później ambasadorem. Z tak imponującą tradycją rodzinną było niemal oczywiste, że William Howard Taft zrobi karierę publiczną.

Studiował na Uniwersytecie Yale, gdzie został członkiem prestiżowego bractwa Skull and Bones, a następnie kontynuował studia prawnicze w Cincinnati Law School. Po kilku latach praktyki prawniczej rozpoczął imponującą karierę polityczną i sądowniczą, która ostatecznie doprowadziła go do Białego Domu.

W 1891 r. Taft poślubił Helen Herron, z którą doczekał się trójki dzieci. Helen odegrała aktywną rolę podczas jego kariery politycznej i często spekuluje się, że była siłą napędową jego najwyższych ambicji.

Jako prezydent (1909-1913) Taft poszedł w wielkie ślady Theodore'a Roosevelta i był znany ze swojej konserwatywnej postawy i wsparcia dla prawicy. Pomimo swoich wyjątkowych kwalifikacji i osiągnięć, często znajdował się pomiędzy postępowymi i konserwatywnymi skrzydłami swojej partii.

Być może najbardziej godna uwagi jest jednak późniejsza rola Tafta jako prezesa Sądu Najwyższego w latach 1921-1930, gdzie odnalazł swoje prawdziwe powołanie i wpłynął na amerykański system prawny w sposób przewyższający jego prezydenturę.

William Howard Taft pozostaje złożoną i fascynującą postacią. Pomimo trudności związanych z jego prezydenturą, jego droga życiowa stanowi przykład ideału służby publicznej i pokazuje, jak wszechstronność i zaangażowanie mogą mieć trwały wpływ na naród.

William Howard Taft należał do haplogrupy R-M343 (podgrupa R-FGC1954) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%