Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Ximeny Navarrete

Czy jesteś spokrewniony z tą piękną modelką?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne z piękną modelką i porównaj się z wieloma innymi sławnymi osobami!

DNA modelu

Ximena Navarrete, urodzona jako Jimena Navarrete Rosete, od czasu niespodziewanego zwycięstwa w wyborach Miss Universe 2010 stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Meksyku. Ale za olśniewającym uśmiechem i imponującą prezencją na wybiegu kryje się historia determinacji, wartości rodzinnych i dumy kulturowej.

Urodzona 22 lutego 1988 r. w Guadalajarze, stolicy stanu Jalisco w Meksyku, Ximena dorastała w regionie uważanym za kolebkę tradycyjnej kultury meksykańskiej. Guadalajara słynie z muzyki mariachi, tequili i charro, tradycyjnej meksykańskiej sztuki rodeo. Ta bogata atmosfera kulturowa z pewnością pomogła ukształtować jej miłość do ojczyzny i pasję do reprezentowania jej na arenie międzynarodowej.

Rodzina Ximeny jest znana z tego, że jest bardzo zżyta. Często podkreślała wsparcie i zachętę swoich rodziców i młodszego brata Mikela, którzy prowadzili ją przez całą jej podróż w modelingu i konkursach piękności. To właśnie wsparcie rodziny pomogło jej poradzić sobie z presją i wyzwaniami, które pojawiły się wraz z jej nagłą sławą.

Po zwycięstwie w wyborach Miss Universe Ximena wykorzystała swoją platformę do zaangażowania się w różne projekty społeczne. W szczególności współpracowała z organizacjami, które koncentrują się na edukacji dzieci i młodzieży.

Z biegiem lat Ximena Navarrete zdywersyfikowała swoją karierę i odniosła sukces zarówno jako aktorka, jak i modelka. Pomimo międzynarodowej sławy, nigdy nie zapomniała o swoich meksykańskich korzeniach i pozostaje dumnym ambasadorem swojej kultury.

Ximena Navarrete reprezentuje nowoczesną, pewną siebie meksykańską kobietę, która odnosi sukcesy zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej, pozostając jednocześnie wierną swoim korzeniom i wartościom rodzinnym. Jest doskonałym przykładem tego, jak talent, ciężka praca i poświęcenie mogą prowadzić do niezwykłego sukcesu.

Ximena Navarrete należy do haplogrupy J w linii matczynej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%