Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp

Profil DNA Zinedine'a Zidane'a

Czy jesteś spokrewniony ze słynną gwiazdą piłki nożnej?

Odkryj możliwe powiązania rodzinne ze słynną gwiazdą piłki nożnej i porównaj się z wieloma innymi sławnymi ludźmi!

DNA gracza FIFA World Player

Zinedine Zidane, często nazywany po prostu "Zizou", to nie tylko jedna z największych ikon piłki nożnej wszech czasów, ale także osoba o bogatym i złożonym pochodzeniu, które ukształtowało jego karierę i charakter.

Urodzony 23 czerwca 1972 roku w Marsylii we Francji, Zidane pochodzi z małej wioski Aguemoune w regionie Kabylia w Algierii. Jego rodzice, Smail i Malika, wyemigrowali do Francji w latach 50. w poszukiwaniu lepszych możliwości dla swojej rodziny. Rodzina dorastała w La Castellane, przedmieściach Marsylii znanych z wyzwań ekonomicznych i różnorodności etnicznej. To właśnie w tym skromnym otoczeniu Zidane wykonywał swoje pierwsze kopnięcia piłki nożnej, często na nierównych betonowych nawierzchniach, a nie na wypielęgnowanych boiskach trawiastych.

Jego talent został wcześnie dostrzeżony i w wieku 14 lat dołączył do szkółki piłkarskiej AS Cannes. Jego awans do świata profesjonalnej piłki nożnej był błyskawiczny i grał dla największych europejskich klubów, w tym Juventusu i Realu Madryt. Podczas swojej kariery piłkarskiej zebrał wiele wyróżnień, których kulminacją było poprowadzenie Francji do zwycięstwa w Mistrzostwach Świata w 1998 roku i Mistrzostwach Europy w 2000 roku.

Pochodzenie i rodzina Zidane'a odegrały kluczową rolę w jego rozwoju zarówno jako piłkarza, jak i człowieka. Często podkreślał poświęcenie swoich rodziców i opisywał ich jako swoje największe inspiracje. Jego berberyjskie korzenie i doświadczenie dorastania jako dziecko imigrantów we Francji dały mu wyjątkowe spojrzenie na rasę, religię i tożsamość, tematy, które często poruszał w swojej karierze.

Jego życie rodzinne jest kolejnym świadectwem jego przyziemności i lojalności. Ożenił się z ukochaną z dzieciństwa Véronique i ma z nią czterech synów - Enzo, Lucę, Theo i Elyaza. Co ciekawe, niektórzy z nich już podążają śladami swojego słynnego ojca w piłce nożnej.

Zinedine Zidane jest bez wątpienia symbolem współczesnego futbolu, ale jego historia to także historia imigracji, kultury, rodziny i determinacji. Uosabia on ideę, że talent w połączeniu z ciężką pracą, pasją i silną bazą wsparcia, niezależnie od pochodzenia i okoliczności, może prowadzić do wielkości.

Zinedine Zidane należy do haplogrupy E-M96 (podgrupa E-M81) w linii ojcowskiej.

Zamów test DNA

Profile DNA innych sławnych ludzi

Albert Einstein Elvis Presley Che Guevara Eva Longoria Bono Wszyscy sławni ludzie

Pytania i odpowiedzi dotyczące testu DNA

Jak długo trwa analiza pochodzenia DNA?

Po otrzymaniu próbek, zazwyczaj trwa to 6 tygodni, zanim pierwsze wyniki będą dostępne. W zależności od badania, wynik może być już kompletny lub mogą nastąpić dalsze badania.

Jak mogę zamówić analizę pochodzenia DNA dla kogoś innego?

Jeśli chcesz zamówić i zapłacić za zestaw testowy dla kogoś online, wpisz adres drugiej osoby w polu komentarza, jeśli chcesz, abyśmy wysłali zestaw testowy bezpośrednio do tej osoby. Zamówienie można również złożyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Analiza pochodzenia
-10%