Arrow Downward Arrow Downward Close Close Done Done Cart Cart clock clock
iGENEA
Osobiste porady

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji! Proszę się z nami skontaktować poprzez e-mail lub Whatsapp.

Jeżeli chce Pan, abyśmy do Pana oddzwonili, proszę podać swój numer telefonu i sposób, w jaki można się z Panem skontaktować. Chętnie zadzwonimy do Państwa na osobistą konsultację.

info@igenea.com WhatsApp
Jesteś Wikingiem?
DNA analiza pochodzenia

This browser does not support the video element.

> >

Jesteś Wikingiem? Zrób test DNA!

Z testem DNA Wikingów przeprowadzonym przez iGENEA możesz się dowiedzieć, czy Ty również pochodzisz od Wikingów.

We współpracy z HBO Nordic iGENEA przedstawia nowy test DNA Wikingów na rozpoczęcie nowego sezonu "Wikingów".

Epoka wikingów rozpoczęła się ponad 1000 lat temu. W tych dwóch stuleciach wojowniczy Nordmänner ze Skandynawii przeprowadził niezliczone naloty, przede wszystkim w Europie Północnej. Szerzyli strach i terror, ale byli też niezwykle zdolnymi marynarzami. Wkroczyły one w Morze Śródziemne i Leif Eriksson odkrył Amerykę (Vinland). Te podróże wikingów zostały już zarejestrowane w średniowieczu w licznych sagach i kronikach dla potomności. Wielka fascynacja, która emanuje z tego okresu, może być odczuwalna do dziś. Wikingowie nie tylko żyją w naszej pamięci, ale także osiedlili się w wielu regionach poza Skandynawią i dlatego są wśród przodków wielu Europejczyków żyjących dzisiaj. Czyny Ragnara Lodbreka i wielu innych są do dziś inspiracją dla publikacji takich jak seria \"Wikingowie\" z kanału historycznego.

Zamów test DNA

Badania nad genetyczną determinacją Wikingów

Doniesienia prasowe

Kolejne ludy tubylcze iGENEA

Starożytne plemiona oznacza ludy z czasów starożytnych, które nie tylko określają się poprzez swój język, kulturę i historię, ale także posiadają własne profile DNA. W analizie pochodzenia z iGENEA, oryginalni ludzie będą określeni przy pomocy twojej haplogrupy i twojego profilu genetycznego. Wynik odnosi się w przybliżeniu do okresu między 900 r. p.n.e. a 900 r. n.e.

Żydzi Wikinger Celty Niemcy Basken wszyscy rdzenni mieszkańcy

Tak działa analiza pochodzenia DNA

Zamówić zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy
pobrać próbki

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek

z załączoną kopertą

skutek

online po ok. 6-8 tygodniach

Pytania dotyczące testu DNA na pochodzenie od wikingów

Jak daleko wstecz sięga badanie genealogiczne DNA?

Podstawowy test trwa około 2000 lat. Testy Premium i Expert sięgają około 100.000 lat.

Jaka jest różnica między trzema testami DNA?

Za pomocą testu podstawowego iGENEA możesz sprawdzić swój procent pochodzenia, znaleźć krewnych i otrzymać pisemny wynik wraz z zaświadczeniem o wyniku. Test premium obejmuje test podstawowy i dodatkowo określana jest haplogrupa, ludzie pierwotni oraz region pochodzenia czystej linii ojcowskiej lub czystej linii matczynej. Dodatkowych krewnych można znaleźć w żądanej linii. Test ekspercki obejmuje test podstawowy i dodatkowo zawiera Haplogroup, ludzi pierwotnych oraz region pochodzenia czystej linii ojcowskiej i czystej linii macierzyńskiej. W obu wierszach można znaleźć dodatkowych krewnych. Nasz test ekspercki jest najbardziej wszechstronnym testem genealogicznego DNA na świecie.

Jak ja, jako kobieta, mogę zbadać swoją linię ojcowską za pomocą testu DNA?

Dzięki naszemu eksploratorowi DNA dowiesz się o całym pochodzeniu strony matki i ojcowskiej. Kobiety i mężczyźni mogą wziąć udział w tym teście. Tylko do badania czystej męskiej linii potrzebujemy próbek mężczyzny, może to być np. ojciec, brat, wujek lub kuzyn. Jeśli nie masz krewnego płci męskiej, polecamy nasz test podstawowy iGENEA (DNA-Explorer). Jeśli masz krewnego, który jest gotów dostarczyć próbki, polecamy nasz test iGENEA Premium.

Analiza pochodzenia
-10%