iGENEA
Procentowe pochodzenie

Pochodzenie wszystkich przodków określane jest według regionów i wartości procentowych. Mapa świata pokazuje różne pochodzenie.

Znajdź krewnych

Otrzymasz listę genetycznych krewnych w swoim wyniku online. Możesz skontaktować się z krewnymi przez e-mail, aby dowiedzieć się więcej o ich rodzinie i pochodzeniu.

Wynik z zaświadczeniem

Oprócz wyniku online, otrzymasz szlachetne świadectwo pochodzenia w ramce na zdjęcie i inne dokumenty w eleganckim folderze.

Urvolk

Przeżyjesz haplogrupę i migracje (czas prehistoryczny), ludzi pierwotnych (starożytność), jak również region pochodzenia (średniowiecze) linii ojcowskiej (mężczyźni) LUB linii matek (kobiety).

Wszyscy rdzenni mieszkańcy

Tylko za pomocą testu ekspertów iGENEA możesz poznać dokładne haplogrupy i migracje (czasy prehistoryczne), ludy pierwotne (starożytność) i regiony pochodzenia (średniowiecze) linii ojcowskiej i macierzyńskiej.

Wszyscy krewni

Tylko dzięki testowi iGENEA Expert Test znajdziesz wszystkich swoich genetycznych krewnych w naszej bazie danych.

Więcej krewnych

Otrzymasz dodatkową listę innych krewnych linii ojcowskiej (mężczyźni) LUB linii matek (kobiety).

Osobiste porady

Phone:0041 43 817 13 91

info@igenea.com Live-Chat WhatsApp

ludność autochtoniczna

Ludy tubylcze opisują ludy z czasów starożytnych, które nie tylko określają się poprzez swój język, kulturę i historię, ale także posiadają własne profile DNA. Nie chodzi zatem o wspólne pochodzenie językowe czy klasyfikację historyczno-antropologiczną, ale o indywidualne cechy genetyczne ludzi. W obrębie każdego prymitywnego człowieka istnieją różne linie pochodzenia. Odzwierciedlają one różne populacje pochodzenia etnogenezy każdej prymitywnej osoby.

Różne badania dowodzą, jak różnorodne są nasze korzenie oraz jak daleko i często nasi przodkowie wyemigrowali. Nawet jeśli nasi rodzice pochodzą z tej samej wsi rolniczej, możliwe jest, że mają różne pochodzenie. Chociaż możemy genetycznie różnicować prymitywne narody, to jednak nie determinuje to "ras" czy też genetycznie jednorodnego pochodzenia. Mogą być celtyccy w jednej linii, germańscy w drugiej. Każda linia ma swoje pochodzenie, ale nasze DNA ma wiele linii.

Oryginalne osoby są określane przy pomocy haplogroup oraz profilu genetycznego. Wynik odnosi się w przybliżeniu do okresu między 900 r. p.n.e. a 900 r. n.e.

Interpretacja opiera się na badaniach z zakresu genetyki i antropologii, a także na wynikach badań historycznych dotyczących migracji i trendów populacyjnych. Ponadto, w naszej analizie uwzględniamy również informacje o pochodzeniu Państwa przodków. Bardzo młode haplogrupy, których przodek żył w starożytności, można przypisać pewnym prymitywnym ludziom. Starsze haplogrupy rozprzestrzeniłysię już na kilka ludów w starożytności. W związku z tym nie zawsze jest możliwe wyraźne przyporządkowanie do prymitywnych ludzi.

Skupienie się na pochodzeniu europejskim jest tym bardziej ekscytujące, że stary świat zapewnia nam różnorodność źródeł historycznych bardziej niż jakikolwiek inny kontynent. Metody genetyki pozwalają nam dzisiaj badać te tradycje.

Zamówić analizę mojego pochodzenia
z EUR 179

Raporty prasowe na temat analiz pochodzenia iGENEA

iGENEA prowadzi dochodzenia w sprawie rdzennej ludności.

Starożytne plemiona oznacza ludy z czasów starożytnych, które nie tylko określają się poprzez swój język, kulturę i historię, ale także posiadają własne profile DNA. W analizie pochodzenia z iGENEA, oryginalni ludzie będą określeni przy pomocy twojej haplogrupy i twojego profilu genetycznego. Wynik odnosi się w przybliżeniu do okresu między 900 r. p.n.e. a 900 r. n.e.

Żydzi Wikinger Celty Niemcy Basken Aborygeni australijscy Arabowie Berberowie Chiński Dakowie Etruskowie Iberowie Indianie Inków Inuici Italikowie Japończycy Kurdowie Ligurowie Majowie Mongołowie Ludy oceaniczne Persowie Romowie Scytowie Słowianie Tybetańczycy Fenicki Indianie Koreańczycy Bantu Ludy tureckie Saamowie Ilirowie Wandalowie Bałtowie Macedończycy Hellenowie Hunowie Trakowie Ugrofińskich Indoeuropejczycy

Lars Mc Murray, Niemcy (niemiecki)

\"iGENEA daje ci możliwość bycia częścią historii, o której zazwyczaj czytasz tylko w książkach.\"

więcej o tej historii

Ralf Moritz, Genealog z Dolnej Saksonii, Niemcy

\"Moje pochodzenie klanu Morisona sięga czasów wikingów.\"

więcej o tej historii

Tak działa analiza pochodzenia DNA.

Jedna próbka salivy jest wystarczająca do uzyskania Twojego DNA. Próbkowa kolekcja jest prosta i bezbolesna i może być wykonywana w domu. Do przesłania próbek należy użyć koperty dołączonej do zestawu do pobierania próbek.

Zamówić zestaw testowy
Zamówić zestaw testowy:

telefonicznie, e-mail lub na stronie internetowej

Pobierz zestaw testowy
Pobierz zestaw testowy:

Dostawa trwa kilka dni.

pobrać próbki
pobrać próbki:

bardzo proste i bezbolesne w domu.

Wysyłanie próbek
Wysyłanie próbek:

z załączoną kopertą

skutek
skutek:

na piśmie i online po ok. 6-8 tygodniach.

Zamówienie analizy pochodzenia iGENEA

 • iGENEA Basic

  Zamówione przez 29% klientów na analizę pochodzenia.

  179 EUR
  porządek teraz  
 • iGENEA Premium

  Zamówione przez 55% klientów na analizę pochodzenia.

  499 EUR
  porządek teraz  
 • iGENEA Expert

  Zamówione przez 16% klientów na analizę pochodzenia.

  1299 EUR
  porządek teraz